Korisnik:
Lozinka:

« Kolovoz 2018 »

Festival matematike

Učenici  5. i 6. razreda OŠ Centar ostvarili su najbolji plasman u svojoj kategoriji od svih istarskih škola na Festivalu matematike.

U organizaciji Matematičkog drušva "Istra",  25. travnja 2014.god.  održan je deveti Festival matematike u hotelu Brioni u Puli. Učestvovalo je čak 600 učenika, podijeljenih  u 4 kategorije:  PIKO, MIKRO, MEGA i GIGA. Natječu se ekipe sastavljene od 4 učenika dva razreda   i svi zajedno rješavaju zadatke. Time dolazi do izražaja njihovo znanje, ali i snalažljivost, te rad u timu. Ukupno je bilo 120 ekipa. Više možete saznati ovdje

Učenici naše škole, učestvovali su u kategoriji MIKRO, dakle 5. i 6. razredi. U konkurenciji 34 ekipe, osvojili su osmo mjesto, time su ostvarili  najbolji plasman u kategoriji istarskih škola. Treba napomenuti da su prva 4 mjesta ostvarili učenici Centra izvrsnosti iz Varaždina.

Članovi naše izvrsne ekipe jesu: Alan Bubalo, kapetan ekipe,  i Dorian Kuzmić, učenici 6-og razreda, Lana Bedrina i Filipa Stanojević, učenice 5-og razreda. Rezerve su: Roko Peruško, 6. raz, Dorenda Špatolaj, 5. raz.

Mentor Filipi Stanojević je nastavica Tatjana Tomić, dok su ostali učenici mentorice Melite Milić.

objavio: Branka Kontošić   datum: 28. 5. 2014.

ZA PREDUPISE DJECE U PRVI RAZRED

OSNOVNE ŠKOLE

Predupisi će se obavljati 5., 6. i 7. veljače 2018. godine, od 8:00 do 12:00 sati u prostorijama škole.

predupisi.jpg

HODOGRAM