Teme radionica koje se održavaju u OŠ Centar su:

• Kako se bolje nositi sa brigama i strahovima koji su dio promjena koje donosi školovanje, ali i različite životne situacije;
  • Kako se bolje razumjeti, komunicirati i kako ostati u što boljem odnosu sa svojim djetetom;
  • Važnost razvoja samopouzdanja u odrastanju djeteta;
  • Suradnja roditelja sa školom

Radionice za roditelje su besplatne i sufinancirane od Grada Pule i Istarske županije. Održavaju se kroz osam tjednih susreta u popodnevnim satima. Voditeljice su stručne suradnice koje su završile dvogodišnji program edukacije „Profesionalno ojačavanje škola“.

Svaki susret sadrži kratko predavanje i aktivno uključivanje roditelja. Radi se u grupama do 15 roditelja.

Radionice za roditelje najbolji su način za razmjenu iskustava i učenje novih vještina.

Roditelji koji su već sudjelovali u radu radionica „Uspješno roditeljstvo“ izražavaju zadovoljstvo i preporučuju drugim roditeljima da se uključe.

E- DNEVNIK

RASPORED ŠKOLSKOG ZVONA