Datum objave: 20. travnja 2026.
Kategorija: Vijesti

„Hoditi i zdravi biti“

Učenici OŠ Centar su svojim aktivnostima obilježili manifestaciju „Hoditi i zdravi biti“, koja se održava 18. travnja 2026. Šetnjom, druženjem i istraživanjem upoznavali smo ljepote Pule i okolice, a naši su šestaši poseban doživljaj upotpunili izletom vlakom u Vodnjan.

Kretanje nije samo put od jedne točke do druge – ono je ulaganje u zdravlje, dobro raspoloženje i kvalitetniji život. Redovita tjelesna aktivnost potiče razvoj tijela i duha, jača otpornost te nas podsjeća koliko je važno usporiti i povezati se s prirodom i okolinom.

Jer svaki korak koji napravimo danas, korak je bliže zdravijem i sretnijem sutra. 

Pročitajte još

Šapice

Šapice

Učenica 4.a razreda Mila Grzesiak nakon pročitanih knjiga u školskoj knjižnici izradila je plakat o hrvatskom piscu i glumcu Slavku Sobinu te o njegovom serijalu priča „Šapice“ . Slavko u svojim pričama želi u svakom čitatelju probuditi dobar osjećaj, sreću i...

    Međunarodni dan kornjača

    Međunarodni dan kornjača

23. svibnja u školskoj knjižnici obilježili smo Međunarodni dan kornjača. Prisjetili smo se kako im možemo pomoći i zaštititi te koje sve vrste postoje, od kopnenih, slatkovodnih preko morskih kornjača. Nakon toga su grupa učenika produženog boravka izrađivali...

Skip to content