RADIONICE ZA RODITELJE U OSNOVNOJ ŠKOLI CENTAR- USPJEŠNO RODITELJSTVO

Autor: Sanja Koroman, 19. 10. 2017.

Udruga „Odiseja“

Radionice za roditelje učenika OŠ i SŠ

„Uspješno roditeljstvo“

OBAVIJEST O ODRŽAVANJU RADIONICA  ZA RODITELJE

U Osnovnoj školi Centar, u periodu od 11. listopada do 29. studenog 2017. god., održat će se edukativne radionice za roditelje učenika naše škole.

Teme radionica su:

• Kako se bolje nositi sa brigama i strahovima koji su dio promjena koje donosi školovanje, ali i različite životne situacije;
  • Kako se bolje razumjeti, komunicirati i kako ostati u što boljem odnosu sa svojim djetetom;
  • Važnost razvoja samopouzdanja u odrastanju djeteta;
  • Suradnja roditelja sa školom

Radionice za roditelje su besplatne i sufinancirane od Grada Pule i Istarske županije. Održavaju se kroz osam tjednih susreta od 17,00 do 19,00 sati. Voditeljice su stručne suradnice koje su završile dvogodišnji program edukacije „Profesionalno ojačavanje škola“.

Svaki susret sadrži  kratko predavanje i aktivno uključivanje roditelja. Radi se u grupama do 15 roditelja.

Radionice za roditelje najbolji su način za razmjenu iskustava i učenje novih vještina.

Roditelji koji su već sudjelovali u radu radionica „Uspješno roditeljstvo“ izražavaju zadovoljstvo i preporučuju drugim roditeljima da se uključe.

Radionice_za_roditelje_web_2017.doc (99.00 KB)